Restaurace +420 736 515 515
Ubytování +420 607 222 212
Vertikální logo Grand
CZ
EN DE RU

Restaurace
hotelu GRAND

Restaurace s příjemně laděným interiérem nabízí kromě týdenního menu i moderně pojatý stálý jídelní lístek. Máte zájem o pronájem nebo uspořádání oslavy či jiné důležité akce? Neváhejte nás kontaktovat. Klademe důraz na kvalitu servírovaných jídel a perfektní teplotu piva. Každý všední den pro Vás připravujeme vždy čerstvé denní menu.

Restaurace

Restaurace

Stylová restaurace s kapacitou 80 osob je pro Vás každý den připravena na obědy, romantické večeře nebo také pro Váš firemní večírek. Není pro nás problém zařídit jakékoliv občerstvení, neboť se dlouhé roky zabýváme cateringem na svatby, plesy a další společenské události.

Restaurace
Restaurace
Restaurace

Součástí naší restaurace je také salonek. Pojme okolo 35 hostů a je ideální pro oslavy narozenin, smuteční hostiny ale i firemní večírky. Kontaktujte nás a domluvíme všechny podrobnosti Vaší akce.

Poptat pronájem salonku

Salonek
Salonek
Salonek

Zeptejte se na cokoliv

Vyplňte formulář a my se ozveme. Položky označené * jsou povinné

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.