Restaurace +420 736 515 515
Vertikální logo Grand
CZ
EN DE RU

Ubytování

UBYTOVÁNÍ DLOUHODOBĚ OBSAZENÉ DO ODVOLÁNÍ!!!!! VOLNÉ UBYTOVÁNÍ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ U VACKU www.uvacku.cz  /hned vedle našeho hotelu/
V případě zájmu o ubytování, kontaktujte paní Pozlerovou (HOTEL DLOUHODOBĚ OBSAZENÝ)

V našich pokojích hotelového typu se můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dále také nabízíme plně vybavený apartmán pro 3-6 osob.

Poskytujeme WI-FI po celém objektu zdarma. Možnost parkování po domluvě v uzavřeném dvoře pod kamerovým systémem.

Ubytování

Dvoulůžkový
pokoj

UBYTOVÁNÍ DLOUHODOBĚ OBSAZENÉ DO ODVOLÁNÍ!!!!! VOLNÉ UBYTOVÁNÍ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ U VACKU www.uvacku.cz  /hned vedle našeho hotelu/
Cena za dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením + lednička je 900 Kč. Při obsazení jednou osobou 500 Kč.

U těchto pokojů lze využívat společnou kuchyň, ve které najdete mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, pračku, základní kuchyňské spotřebiče a vybavení. 

VEŠKERÉ UVEDENÉ CENY BEZ 10% DPH.

Ubytování
Ubytování
Ubytování

Apartmán pro 4 až 6 osob

Nové sociální zařízení na pokoji, vybavená kuchyňka, lednice i pračka. Apartmán se skládá ze dvou pokojů po třech lůžkách, samostatná kuchyň s jídelnou, chodba, koupelna se sprchovým koutem po rekonstrukci, chodba a toaleta. 

Cena za osobu v apartmánu je 400 Kč.
Minimální obsazení 3 osoby

VEŠKERÉ UVEDENÉ CENY BEZ 10% DPH.

Apartmán pro 4 až 6 osob
Apartmán pro 4 až 6 osob
Apartmán pro 4 až 6 osob

Zeptejte se na cokoliv

Vyplňte formulář a my se ozveme. Položky označené * jsou povinné

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.