Restaurace +420 736 515 515
Ubytování +420 607 222 212
Vertikální logo Grand
CZ
EN DE RU

Profesionální catering nejen na svatbu

Po celou dobu působení na trhu jsme cateringovou společností, která stojí na pevných základech zodpovědného přístupu. Řídíme se vizí originality a kvality, přesto jsme schopni přizpůsobit se Vašemu finančnímu limitu a zorganizovat jakýkoliv event dle Vašich požadavků. Jsme tým vytvořený z profesionálů, kteří Vám vytvoří dokonalou atmosféru na firemní akci, doladí Vám detaily rodinné oslavy či sestaví svatební menu. Měníme Vaše představy ve skutečnost.

Poptat catering Přejít na web

Catering

Catering

Rádi přichystáme návrh řešení plánované akce včetně cenové kalkulace a zodpovíme každý dotaz. Napište nám ještě dnes, náš cateringový tým se těší na každou Vaši otázku.

Profesionální catering nejen na svatbu
Profesionální catering nejen na svatbu
Profesionální catering nejen na svatbu

Zeptejte se na cokoliv

Vyplňte formulář a my se ozveme. Položky označené * jsou povinné

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.